Svadby – BitterHouse

Neexistuje miesto ako Bitter House.


Nechceme prinášať klasiku. To, čo ponúkame, sú nové pohľady a nápady na vašu svadbu.

Vo výnimočnom prostredí kaštieľa Bitter House spravíme všetko pre to, aby sme uspokojili všetky vaše priania a predstavy.

Pomôže vám


zorganizovať vytúžený svadobný deň tak, ako chcete vy.

Spolu s dôsledne vybranými obchodnými partnermi, osobným prístupom a citom pre detail Vám poskytneme magický zážitok, ktorý veríme, že bude nezabudnuteľný.

Nie tak, ako by to malo byť, alebo ako všetci očakávajú, že to urobíte, nie ako káže tradícia.

Bez pózy a umelosti - párty na ktorú nezabudnete.

Chceme, aby ste si váš deň „D“ vychutnali naplno, aby bol taký, ako ste si ho vysnívali. Naším cieľom je venovať sa detailom a neuponáhľať vzácne momenty.


 

Na svadbu máte k dispozícii


nadštandardne štedrý priestor.


Či už budete chcieť svadbu v zimnej záhrade s výhľadom do parku, alebo vám na trávniku postavíme stan. Obrad v krásnej vstupnej hale pri krbe, pod zakvitnutými stromami alebo pri zurčiacej fontáne...
...možností je nekonečne veľa, pretože presne tak ako vy, je aj každá svadba jedinečná.

Nie sme štandardný hotel alebo reštaurácia. Sme jedinečný eventový priestor. V cene nájmu od nás dostanete úplne celý uzavretý kaštieľ, vrátane ubytovania.
Priestor kaštieľa Bitter House je vyhradený iba pre Vás. U nás nie ste limitovaný ani časom ubytovania alebo časom odubytovania. A ak potrebujete Vy alebo Vaši hostia načerpať sily po Vašom dni ,,D“, vieme Vám poskytnúť i vstup do nášho clubu, v ktorom nájdete wellness či relaxačno – plavecký bazén.


Catering


Chceme vám odovzdať to najlepšie, a preto je pre nás kľúčové pracovať s profesionálmi, na ktorých sa vieme za všetkých okolností spoľahnúť.

Čo uvidíte na tanieri, je pozornosť venovaná detailom, odlišné pohľady na bežné ingrediencie a zabehnuté postupy – Bitter House je jedinečným miestom aj pre skvelý gastronomický zážitok.

Spolu s Roxy Catering, ktorý je náš výhradný dodávateľ, vám Bitter House poskytuje menu v súlade s udržateľnou gastronómiou „zo záhrady na vidličku“. Preto si dopestovávame vlastné zeleninové, bylinkové a ovocné produkty tak, aby vždy bola zaručená čo najväčšia čerstvosť a kvalita produktu. Zeleninová záhrada a ovocný sad sú kompletne organické a vysadené s ohľadom na ekosystémy.