O Clube – BitterHouse

Bitter House Club

Je o hlbokých priateľstvách medzi členmi. Naši členovia zdieľajú lásku k dobrému životu, športu, zaujímajú sa o ochranu prírody, neustále preukazujú výnimočný charakter a štedrosť s trvalým záväzkom k filantropii a komunite.
Pre našich členov poskytujeme zaručené súkromie, priateľskú atmosféru, možnosť networkingu a odpočinku.

parallax background

Prvý slovenský enviro friendly Club

V Bitter House sme sa zaviazali poskytovať bezpečné a enviro friendly prostredie. Berieme svoje poslanie týkajúce sa udržateľnosti životného prostredia vážne a snažíme sa dávať veciam druhý dych formou recyclingu a upcyclingu. Začalo to malými zmenami, ako napríklad zníženie počtu plastových fliaš, triedenie odpadu, používanie energeticky úspornejších žiaroviek, inštalácie domčekov pre hmyz atď.
Následne to pokračovalo väčšími iniciatívami – využívanie slnečných kolektorov na ohrev vody, zriadenie vlastnej organickej zeleninovej záhrady, zriadenie kompostéra, vysadenie ovocného sadu tradičnými odrodami.

 

Služby a športové vyžitie

Zahŕňajú 20 m vnútorný bazén a 30 m vonkajší bazén, fitness, vnútornú tenisovú halu, vonkajšie tenisové kurty, squash, beach volleyball, minigolf, golfový trenažér, wellness a masáže.
V teplých mesiacoch môžete využiť priestory nášho parku na cvičenie jogy alebo si ísť len tak zabehať.
Pokiaľ súťažíte v triatlone, bežíte maratón alebo si jednoducho zlepšujete kondíciu, Bitter House je to najlepšie miesto na tréning.

Rôznorodý Club

Bitter House Club je novodobý enviro friendly súkromný klub, ktorý má za cieľ poskytnúť svojim členom upokojujúci priestor pre načerpanie nových síl a vzdelávanie nielen v udržateľnosti v rámci životného prostredia. Bitter House Club je rovnako mnohostranný a rôznorodý ako jeho členovia.
Nájdite svoju oázu pokoja, inšpirácií a nových zážitkov v krásnom a tichom prostredí neďaleko Bratislavy.

parallax background