Eventy – BitterHouse

Bitter House - jedinečné miesto pre vaše eventy


Svojím konceptom prirodzeného luxusu v súlade s prírodou okolitého parku je ideálnym miestom pre usporiadanie rôznorodých eventov. Od intímnych rodinných osláv až po veľkolepé firemné večierky.

Bitter House vám poskytne nezabudnuteľný, magický zážitok.

Tvoríme
na mieru od A-Z


Bitter House ponúká zázemie pre nápadité eventy až pre 700 osôb. Catering, mobiliár, výzdobu, kapelu či moderátora - všetko zariadime. Pokiaľ si neviete rady s programom, nechajte to na nás.

...nie je nič, čo by sme nevedeli zorganizovať.


Či už chcete uniknúť


ruchu mesta, alebo vytvoriť bláznivú džungľu na mieru, Bitter House je vám k dispozícii.

V kľudnom prostredí rozľahlého parku môžete využiť pre váš event 30 m bazén, tenisové kurty, ihriska na plážový volejbal, futbal a minigolf, altánok pre posedenie pri grile, to všetko na jednom mieste.

parallax background

Gastronómia


Chceme vám odovzdať to najlepšie, a preto je pre nás kľúčové pracovať s profesionálmi, na ktorých sa vieme za všetkých okolností spoľahnúť.

Čo uvidíte na tanieri, je pozornosť venovaná detailom, odlišné pohľady na bežné ingrediencie a zabehnuté postupy – Bitter House je jedinečným miestom aj pre skvelý gastronomický zážitok.

V Bitter House poskytuje menu v súlade s udržateľnou gastronómiou „zo záhrady na vidličku“, preto si dopestovávame vlastné zeleninové, bylinkové a ovocné produkty tak, aby vždy bola zaručená čo najväčšia čerstvosť a kvalita produktu. Zeleninová záhrada a ovocný sad sú kompletne organické a vysadené s ohľadom na ekosystémy.